IV MIEJSCE NA DOLNYM ŚLĄSKU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM ZA ROK SZKOLNY 2021/2022

IVmiejsce DS 202220 września uczniowie naszej szkoły udali się do Jeleniej Góry na inaugurację sportowego roku szkolnego. Podczas Festiwalu Sztafet Marcelina Banasik i Szymon Deszcz odebrali wyróżnienie dla naszej szkoły za udział we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska w ramach Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 20021/2022.

Wśród 198 szkół II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy uplasowało się na 4 miejscu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sportowcom, którzy biorąc udział w zwodach sportowych w zeszłym roku szkolnym, przyczynili się do tego sukcesu!

:-)