3 ZŁOTE SZTAFETY PLUS ZŁOTO DRUŻYNOWE NA POCZĄTEK WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

sztafety JeleniaGora 202220 września w Jeleniej Górze odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży - Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych rozpoczynający kolejny rok rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych.

Nasza reprezentacja wzięła udział w 5 sztafetach i wywalczyła 3 złota. Złote krążki powędrowały do sztafety mieszanej 4x200m w składzie: Marcelina Banasik, Wiktoria Sadowska, Maciej Raburski i Szymon Deszcz, sztafety szwedzkiej dziewcząt w składzie: Maja Marciniak - 100m, Nikoletta Rządczyk - 200m, Marcelina Banasik - 300 i Wiktoria Sadowska - 400m oraz sztafety szwedzkiej chłopców w składzie: Paweł Zdanowicz 100m, Kacper Lipiec 200m, Szymon Deszcz - 300m i Maciej Raburski - 400m. Sztafeta męska 4x100m wywalczyła 4 miejsce, a żeńska 6.

W punktacji drużynowej II LO Oleśnica zajęło 1 miejsce Finału Dolnośląskiego Licealiady Młodzieży - Festiwal Sztafet LA. Pozostali reprezentanci: Nataniel Bułgajewski, Natalia Dwojak, Filip Dubanowicz, Monika Mróz, Aleksander Hamarski i Piotr Zaskórski.

Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu!