integrujeMY i #sadziMY

integracja1b1e 13Pozostawić coś po sobie, a jeszcze niechby to było coś wartościowego, ehhh... W ostatni piątek podjęliśmy próbę. Integracji klasowej, która, mamy nadzieję, stała się wartościowym akcentem na początek naszej czteroletniej bytności w murach szkoły.

A żeby nie skończyło się tylko na wartościach duchowych, skorzystaliśmy z okazji i posadziliśmy na terenie wokół szkoły kilka sadzonek świerków i sosen w ramach prezydenckiej akcji #sadziMY. No i, zintegrowani, będziemy obserwować, co z tego sadzenia wyniknie. Może kiedyś, za naście lub kilkadziesiąt lat, spotkamy się przy naszych sadzonkach...

Czas pokaże, czy integracja i sadzenie były od serca = skuteczne :-)

uczniowie i wychowawcy klas 1b i 1 e

oraz pedagog szkolna