II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PACZKA NA KRESY 2022

paczka na kresyJak co roku, wspólnie z Telewizją Wrocław, rozpoczynamy zbiórkę darów dla naszych wschodnich sąsiadów. Pani Grażyna Orłowska-Sondej, prezes Fundacji Studio Wschód wraz z wiceprezesem Fundacji, kierowcą oraz dźwiękowcem, co tydzień wyjeżdżają na Wschód, aby zawieźć niezbędną pomoc. Nie zatrzymała ich nawet wojna, z ekipą telewizyjną niosą pomoc tam, gdzie są jedyną nadzieją. W obliczu zimy zdajemy sobie sprawę, że brakuje im wszystkiego, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o przyniesienie produktów o dłuższym terminie ważności, aby można je było dostarczyć tym ludziom, którzy codziennie borykają się z problemami, których my na szczęście nie musimy doświadczać.

Potrzebne są artykuły spożywcze (ryż, makaron, kasze, cukier, mąka, herbata, kawa, słodycze, konserwy), środki czystości, chemia gospodarcza.

 

Zbiórka będzie prowadzona w sali 63 od 10 listopada do 15 grudnia 2022 roku. Myślimy, że tak jak co roku nie zawiedziecie i naszą małą cegiełkę także dołączymy do tej pięknej akcji, kontynuując naszą wieloletnią tradycję.

Koordynatorzy akcji:
Eleonora Marmajewska-Basińska
Wanda Chirowska
Magdalena Dwojak

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .