II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

BEANIA 2022

Beania 2022 1a18 listopada w naszej szkole po raz kolejny odbyły się Beania. Tegoroczni pierwszoklasiści musieli zmierzyć się z wyzwaniem jak najlepszego przedstawienia wylosowanej grupy społecznej w ramach autoprezentacji, quizu i teledysku muzycznego.

Miło nam ogłosić, że wszystko udało się zgodnie z planem, a nasi uczestnicy zachwycili zarówno wszystkich obecnych na sali, jak i siebie nawzajem! Z ich umiejętnościami autoprezentacji na pewno dostaną każdą pracę! Ze swoimi bystrymi umysłami wygraliby samych "Milionerów", a z takimi ruchami na parkiecie wróżymy im długą i owocną karierę na każdym weselu!

Ostatecznie, decyzją jury, zwycięską statuetę otrzymała klasa 1A, która oprócz zachwycającej prezencji, wplotła w swój występ również niezwykle ważne, szczególnie w obecnych czasach przesłanie: Make love not war! camera  camcorder

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zgromadzonym i samym występującym. Wspominaliśmy już o tym na sali, jednak możemy powtórzyć to jeszcze stukrotnie: byliście niesamowici i dla nas, klasy 3B, która była tegorocznym organizatorem wydarzenia, oglądanie was było prawdziwym zaszczytem! Mamy nadzieję, że jesteście z siebie tak dumni, jak my jesteśmy dumni z Was!

Dziękujemy!

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .