II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PLASTYCZNO-KALIGRAFICZNY KONKURS dwójkART-u

dwojkART kartka swiateczna3b 2022Kolejny konkurs w ramach 'dwójkART czyli o sztuce u Twardowskiego' za nami. Tym razem coś nowego - tworzenie kartki bożonarodzeniowej drużynowo. Jedna osoba była odpowiedzialna za szatę graficzną pierwszej strony. Natomiast druga - za wykaligrafowanie przygotowanej wcześniej treści życzeń. Praca niełatwa gdyż artyści to przecież indywidualiści.

Wyzwanie podjęło pięć drużyn: Aleksandra Wińkowska i Maja Cielecka, Aleksandra Łach i Paulina Roś, Aleksandra Żelazna i Wiktoria Łaskawska, Jakub Gajewski i Zuzanna Kowalczyk, Blanka Urbańska i Weronika Golec.

Braliśmy pod uwagę estetykę pracy, oryginalne podejście do tematu oraz spójność kartki. Choć wybór nie był prosty, jednogłośnie przyznajemy pierwsze miejsce Jakubowi i Zuzannie. Wyróżnienie otrzymuje Blanka i Weronika.

 

Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się przy kolejnej takiej okazji. Gratulacje dla Wszystkich Uczestników. Dziękujemy ogromny wkład i piękne prace (do zobaczenia na szkolnym fb)!

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .