II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

BRĄZ MISTRZOSTW POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Mistrz.Pow.Halowka chlopaki 202216 grudnia halowa piłka nożna ponownie zawitała na salę sportową w Bierutowie. Tym razem na boisku rywalizowali panowie. Na turnieju zameldowały się drużyny ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu, czyli 8 zespołów. Zostały one rozlosowane na dwie grupy, gdzie każdy grał z każdym. Nasza reprezentacja znalazła się w grupie A, którą ukończyła na 2 miejscu. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy B, ZSZ Oleśnica. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się remisem. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które przegraliśmy 2:3. Nasze zmagania zakończył mecz o 3 miejsce z ZSP Twardogóra, wygrany w wielkim stylu 3:0.

Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze na tym wyrównanym turnieju i z wielką przyjemnością oglądało się ich grę. Najwięcej bramek strzelił Maciek Iwaszko, gole notowali również: Szymon Deszcz, Igor Wydmuch, Kacper Lipiec i Michał Jezierski.

 

Skład II LO: Kacper Pilak, Maciej Iwaszko, Szymon Deszcz, Michał Jezierski, Maciej Raburski, Kacper Lipiec, Jakub Orłowski, Igor Pilarczyk, Igor Wydmuch, Dorian Bugaj.

Wyniki meczów: ZSP Syców - II LO 1:0, II LO - ZSP Bierutów 2:1, II LO - ZSP Międzybórz 5:0 Półfinał: ZSZ Oleśnica - II LO 0:0; 3:2 w karnych Mecz o 3 miejsce: ZSP Twardogóra - II LO 0:3.

Opiekunem naszej reprezentacji była Agnieszka Jezierska.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .