II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

CENNE ZWYCIĘSTWO PIŁKAREK NOŻNYCH II LO

Pilka nozna hala20236 marca nasze reprezentantki przystąpiły do kolejnego etapu rozgrywek w halową piłkę nożną. Mistrzynie powiatu oleśnickiego zostały przydzielone do grupy B wraz z ZSZ Wołów oraz Liceum w Długołęce.

Turniej został rozegrany w Brzegu Dolnym, gdzie wraz z dziewczętami w oddzielnej grupie rywalizowali chłopcy. Nasze dziewczyny miały ułatwione zadanie, ponieważ drużyna z Długołęki nie stawiła sie na zawody. Zagrałyśmy mecz o wszystko z Wołowem. Do ostatniej minuty prowadziłyśmy 2 bramkami po celnych strzałach Oliwii Wasilewicz, niestety na 15 sekund przed końcem meczu był remis. Po straconej bramce dziewczyny szybko wznowiły grę i na 5 sekund przed końcem Zosia Martyniuk ustaliła wynik na 3:2 dla II LO. Wygrałyśmy swoją grupę i w przyszłym tygodniu jedziemy na Finał Strefy Wrocławskiej, gdzie zmierzymy się z drużyną SMS Wrocław i zwycięzcą grupy A.

 

Na turnieju dziewczynom kibicowała Agnieszka Jezierska.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .