"Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia" w roku szkolnym 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013, wspólnie z TVP Wrocław, po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji ratowania polskich cmentarzy niszczejących za wschodnią granicą – „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia". Była to dla nas wielka lekcja patriotyzmu, okazja do poznania historii swoich rodzin, historii naszego narodu.
W zbiórce symbolicznej złotówki wzięła udział także nasza młodzież. Na konto Związku Sybiraków III Rzeczypospolitej Polskiej we Wrocławiu została przekazana kwota: 346,50 zł. Kwotę tę udało się zebrać dzięki uczniom następujących klas:

1A - 26 zł
1B - 28 zł
1C - 33 zł
1D - 33 zł
1E - 22 zł
2A - 16 zł
2B - 17,50 zł
2C - 29 zł
2D -  24 zł
3A - 26 zł
3B - 29 zł
3C - 0 zł
3D - 20 zł
3E - 22 zł
3F -  21 zł

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś/zdążyłaś przekazać symbolicznej złotówki na ten cel możesz to jeszcze uczynić. Dla nas to naprawdę niewiele, a dla innych tak dużo... Czekam na spóźnialskich. Kontakt z koordynatorem akcji.

koordynator akcji:
E. Marmajewska-Basińska