II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Pokaż nam język 2014

Pokaz swoj jezyka 2014Z przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w XIV edycji konkursu „Pokaż nam język". Rywalizacja rozpocznie się 10 lutego i zakończy w połowie kwietnia 2014 r. Organizatorem językowych rozgrywek jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wspólnie z pozostałymi uczelniami wchodzącymi w skład Grupy WSB. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie z zakresu języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. Podobnie jak w poprzednich latach, laureaci otrzymają indeks wraz z opłaconym czesnym za I rok studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Bankowej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs składa się z czterech etapów. Aby wziąć w nim udział, wystarczy powołać szkolną komisję konkursu i jej przewodniczącego, który zarejestruje ją na stronie www.pokaznamjezyk.pl w terminie od 10 lutego do 10 marca 2014 r. Warunkiem przystąpienia uczniów do konkursu jest ich rejestracja również na platformie www.pokaznamjezyk.pl, na której rozwiązują oni internetowy test składający się z 40 pytań. Do II etapu rozgrywek najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół awansowani są przez przewodniczących szkolnych komisji. Zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje u nauczycieli języków obcych.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .