II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Wybory do Samorządu Szkolnego w roku 2014/2015

wyborySU2014Jest już wieloletnią tradycją, że na początku października, w II LO odbywają się wybory do Samorządu Szkolnego. W tym roku troje uczniów wyraziło chęć objęcia funkcji przewodniczącego szkoły. Byli to: Jakub Kałwiński z II A, Paulina Piędel z ID i Monika Skalska z IA . Głosowanie obyło się 09 października 2014 . Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja złożoną z uczniów klas trzecich: Pauli Jarosik, Aleksandry Czapli i Jakuba Kwietnia, pracująca pod okiem opiekuna SU pani Małgorzaty Wojtczak.

Frekwencja wyborcza wyniosła 49%. W wyniku głosowania najwięcej (96 głosów na 200 oddanych) otrzymała Paulina Piędel, która w dniu 10 października 2014, podczas uroczystego apelu z okazji rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej, oficjalnie objęła funkcje przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego. Nowa przewodnicząca na swojego następcę powołała Klaudię Kozar z IB, a na skarbnika Krzysztofa Gajdę z I D. Świeżo powołanemu prezydium SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .