II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

5 miejsce Dwójki we współzawodnictwie sportowym na Dolnym Śląsku w roku szkolnym 2013/2014

lekkoatletyka.jpgLO209 października bieżącego roku, w Olszynie koło Lubania, odbyła się inauguracja nowego sportowego roku szkolnego. Jednocześnie podsumowano rok szkolny 2013/2014. Nasza szkoła, w klasyfikacji za ubiegły rok szkolny, we współzawodnictwie sportowym na Dolnym Śląsku, wśród prawie 200 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych zajęła 5 miejsce (!), ustępując miejsca jedynie szkołom mistrzostwa sportowego z Wrocławia, Zgorzelca i Polkowic.

Należy zaznaczyć, że za nami znalazły się również szkoły sportowe min. z Wałbrzycha. Wszystkim obecnym reprezentantom naszej szkoły oraz tegorocznym absolwentom nauczyciele wf i dyrekcja składa serdeczne gratulacje i podziękowania za trud włożony w ten sukces. Dziękujemy i prosimy o jeszcze. | Szczegółowe wyniki współzawodnictwa na stronie SZS Dolny Śląsk

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .