Jarmark bożonarodzeniowy 2014

Jarmark bozonarodzeniowy 2014W dniu 12 grudnia 2014 roku kolejny raz w naszej szkole odbył się Jarmark bożonarodzeniowy. Jego celem było m.in. kultywowanie polskich tradycji przyrządzania potraw i wykonywania ozdób świątecznych.

Jarmark oczywiście cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno społeczności uczniowskiej jak i grona nauczycielskiego oraz pracowników administracji. W tym roku oferta stoisk była bardzo zróżnicowana. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było kupić prześliczne ozdoby, kubki i kartki świąteczne. Chętni mogli nabyć pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Dużym powodzeniem cieszyły się potrawy wigilijne i świąteczne, zarówno te podwyższające cukier w organizmie, jak i go obniżające. Dobrze, że za kilka dni będą święta i będzie można kolejny raz nacieszyć się smakiem bożonarodzeniowych pyszności. |  camera  + Jarmark bożonarodzeniowy 2013

Na szczególne uznanie zasługuje postawa klasy III D, która dochód ze stoiska przeznaczyła na cele charytatywne. Bardzo dziękujemy za pamięć o potrzebujących samotnych matkach.

W czasie Jarmarku pracowała Komisja oceniająca każde stoisko, produkty oraz obsługę. W skład jej weszli: p. Wanda Chirowska, p. Dorota Skowrońska oraz p. Adam Wójcik.

A oto zwycięzcy:

1. w kategorii stoisko:
miejsce 1. klasa I B
miejsce 2. klasa 1 D
miejsce 3. klasa 3 D

2. w kategorii produkt:
miejsce 1. klasa I D
miejsce 2. klasa I B
miejsce 3. klasa 3 B

3. w kategorii personel:
miejsce 1. klasy: I A, III B, III D

Zwycięzcom GRATULUJEMY. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie sprzedawanych produktów, dekorację stoiska, obsługę klientów oraz sprzątanie po zakończeniu Jarmarku składamy serdeczne podziękowania. Mamy nadzieję, że wzbudzone w Was postawy przedsiębiorcze w przyszłości zaowocują w postaci prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Bardzo Wam tego życzymy.

Komisja w składzie: Wanda Chirowska, Dorota Skowrońska, Adam Wójcik
Koordynatorki Jarmarku - Karolina Gomulska, Izabela Kuśmierek