II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Najlepszy kandydat na stanowisko przewodniczącego II LO ? – czyli debata kandydatów w roku szkolnym 2015/2016

debata 132Dnia 28.09.2015 w naszej szkole odbyła się debata kandydatów ubiegających się o miejsce przewodniczącego naszej szkoły. Wśród nich zobaczyliśmy Jakuba Horbacza (1a), Klaudię Kozar (2b) oraz Alicję Moskiewicz (2a).

Debatę poprowadzili uczniowie klasy 2b: Roksana Malczewska i Bartłomiej Śliwiński. Spotkanie składało się z trzech części. W pierwszej kandydaci dokonali autoprezentacji i przedstawili swój program wyborczy. Priorytetem dla Jakuba Horbacza będzie: promocja szkoły, aktywizacja młodzieży, czy urozmaicenie kalendarza wydarzeń i konkursów szkolnych. Klaudia Kozar chce realizować więcej wydarzeń okolicznościowych, będących wspaniałą okazją do integracji oraz dni tematyczne, stworzyć skrzynkę SU na istotne informacje lubi pytania od uczniów, szczęśliwy numerek oraz zależy jej na budowaniu poczucia własnej wartości i przydatności w życiu szkolnym uczniów. Alicja Moskiewicz zaproponowała wyborcom skrzynkę na skargi, zażalenia czy prośby, wprowadzenie szczęśliwego numerka oraz zwiększenie ilości kół zainteresowań, pikników i innych aktywności dla uczniów naszej szkoły. |  camera

 

W drugiej części kandydaci mieli odpowiadać na pytania wyborców, ale wypowiedź kandydatów była na tyle wyczerpująca, że publiczność nie miała żadnych pytań. W trzeciej części zaplanowano polemikę na temat programów wyborczych. Tu jednak okazało się , że pretendujący do funkcji przewodniczącego zgodnie uznali, ze każdy z nich jest odpowiednią osoba do przejęcia stanowiska, o które się ubiegają i tylko nawzajem pogratulowali sobie wiedzy i predyspozycji, które są koniecznie do godnego i owocnego sprawowania funkcji przewodniczącego szkoły.

Wybory na przewodniczącego SU odbędą się w piątek 2 października na godzinie wychowawczej, wszystkich serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na swojego kandydata. Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .