OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

II LO W OLEŚNICY I CIEKAWY SPOSÓB NA RYNKOWY SUKCES ABSOLWENTÓW SZKOŁY - RUSZA PROJEKT "NOWE TECHNOLOGIE = NOWE MOŻLIWOŚCI"

ZSQUAD logoJuż 25 kwietnia w sali widowiskowej BiFK w Oleśnicy odbędzie się inauguracyjny wykład motywacyjny w ramach projektu edukacyjnego #ZSquad. "Szkolny Akcelerator Sukcesu w Biznesie" - to właśnie za pomocą takiego hasła komunikuje się bardzo ciekawa inicjatywa, którą uruchomiło dla swoich uczniów II LO im. Ks. J. Twardowskiego w Oleśnicy przy współpracy ze spółkami z wrocławskiej grupy kapitałowej WDB BU S.A.

Podmioty zaangażowane w projekt postawiły sobie za cel pomoc młodemu pokoleniu we właściwym zrozumieniu i przygotowaniu się do kariery w szeroko pojętym biznesie oraz nowoczesnej przedsiębiorczości. W tym celu prężnie działające spółki z grupy w porozumieniu z przedstawicielami liceum przygotowały dla uczniów szereg możliwości, a wśród nich m.in.:

cykl czterech wykładów poświęconych kluczowym obszarom odpowiedzialnego i efektywnego biznesu, wsparcie finansowe w formie trzech rocznych stypendiów, zajęcia dodatkowe z dziedzin pożądanych na rynku pracy, a nawet staż w spółkach grupy wraz z możliwością sfinansowania realizacji najciekawszego pomysłu na biznes, który zgłoszą zainteresowani uczniowie.

Strony dla właściwej realizacji projektu podpisały stosowne umowy oraz niezbędne regulaminy współpracy, dzięki czemu Szkolny Akcelerator Sukcesu w Biznesie #ZSQUAD na stałe wpisze się w repertuar możliwości jakie II LO w Oleśnicy oferuje swoim uczniom. Dla spółek z zaangażowanej grupy kapitałowej to doskonała okazja do zapoznania się z wymaganiami młodego pokolenia i odpowiedniego przygotowania się na przyszłą, potencjalną współpracę w roli odpowiedzialnych pracodawców.

Zapraszamy do posłuchania co na temat projektu mówi Mariusz Muszyński, Prezes WDB BU S.A., który nie tylko stoi na czele grupy, ale 17 lat temu ukończył II LO w Oleśnicy: https://vimeo.com/213681430

Projekt posiada specjalnie przygotowany na ten cel serwis internetowy, który będzie się rozwijał i zmieniał wraz z realizacją kolejnych etapów projektu, dostępny pod adresem: www.zsquad.pl