II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

DODATKOWE ZAJĘCIA Z FIZYKI, MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA

ZSQUAD logoInformujemy wszystkich uczniów II Liceum Ogólnokształcącego a także uczniów klas trzecich gimnazjów, którzy we wrześniu 2017 r. rozpoczną naukę w II LO że w ramach projektu "Nowe Technologie = Nowe Możliwości" realizowanego przez ZSQUAD i II LO od początku roku szkolnego 2017/2018 odbywać się będą dodatkowe zajęcia z fizyki, programowania oraz matematyki prowadzone przez najlepszych specjalistów w tych dziedzinach.

Zajęcia z fizyki prowadzić będzie pracownik Instytutu Fizyki Doświadczalnej Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego dr Piotr Staniorowski. Doktorat uzyskany na Uniwersytecie w Grenoble z dziedziny fizyki jądrowej. Dr Piotr Staniorowski jest doświadczonym pracownikiem akademickim jak również posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą ponadgimnazjalną. Na uczelni pracuje od roku 1991 a od kilku lat prowadzi kursy przygotowujące do matury dla wrocławskich licealistów.

Zajęcia z programowania poprowadzi jeden z najlepszych obecnie programistów w Polsce, absolwent II LO Michał Krupka, prezes firmy Netins Software.

Część matematyczną poprowadzi nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, wychowawca wielu pokoleń matematyków pan mgr Ryszard Pliś.

 

Zajęcia to realizacja jednego z założeń projektu II LO we współpracy z przedstawicielami grupy WDB. Zapraszamy do udziału.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .