OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

DODATKOWE ZAJĘCIA Z FIZYKI, MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA

ZSQUAD logoInformujemy wszystkich uczniów II Liceum Ogólnokształcącego a także uczniów klas trzecich gimnazjów, którzy we wrześniu 2017 r. rozpoczną naukę w II LO że w ramach projektu "Nowe Technologie = Nowe Możliwości" realizowanego przez ZSQUAD i II LO od początku roku szkolnego 2017/2018 odbywać się będą dodatkowe zajęcia z fizyki, programowania oraz matematyki prowadzone przez najlepszych specjalistów w tych dziedzinach.

Zajęcia z fizyki prowadzić będzie pracownik Instytutu Fizyki Doświadczalnej Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego dr Piotr Staniorowski. Doktorat uzyskany na Uniwersytecie w Grenoble z dziedziny fizyki jądrowej. Dr Piotr Staniorowski jest doświadczonym pracownikiem akademickim jak również posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą ponadgimnazjalną. Na uczelni pracuje od roku 1991 a od kilku lat prowadzi kursy przygotowujące do matury dla wrocławskich licealistów.

Zajęcia z programowania poprowadzi jeden z najlepszych obecnie programistów w Polsce, absolwent II LO Michał Krupka, prezes firmy Netins Software.

Część matematyczną poprowadzi nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, wychowawca wielu pokoleń matematyków pan mgr Ryszard Pliś.

Zajęcia to realizacja jednego z założeń projektu II LO we współpracy z przedstawicielami grupy WDB. Zapraszamy do udziału.