OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

PIERWSI STYPENDYŚCI #ZSQUAD !

IMG 1166W dniu 12 czerwca 2017 przyznano pierwsze stypendia w ramach projektu #zsquad „NOWE TECHNOLOGIE = NOWE MOŻLIWOŚCI". Przed komisją stypendialną stanęło w tym dniu 14 kandydatów do stypendiów. Komisja w składzie: Michał Krupka, Mariusz Muszyński oraz Jacek Strzelecki przyznała trzy stypendia w wysokości 500 złotych, które uczniowie otrzymywać będą co miesiąc od 01 września 2017 do 31 sierpnia 2018 r.

Pierwszymi stypendystami zostali: matematyka – Michał Berc kl. IId, informatyka – Mateusz Dudek kl. IId, komunikacja społeczna – Małgorzata Dryzd kl. IIa.

Ponadto uwzględniając wysoki poziom umiejętności i wiedzy kandydatów fundatorzy zdecydowali, że cztery osoby otrzymają możliwość odbycia stażów w spółkach grupy kapitałowej WDB a są to: Mateusz Dudek, Małgorzata Dryzd, Piotr Leja i Aleksander Bylicki.

Odbywanie stażów umożliwi uczniom rozwijanie pasji i zainteresowań pod okiem najlepszych specjalistów. Wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu stypendialnego #zsquad już za rok. Naprawdę warto.