II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Brytyjska przygoda Olka Bylickiego, czyli staż w spółce Shutout

Bylicki stazPierwsze kroki naszych uczniów na stażach w spółkach należących do grupy kapitałowej WDB. Aleksander Bylicki rozpoczął wakacje stażem w spółce Shuttout z siedzibą w Wielkiej Brytanii, z którą nasze liceum podpisało umowę o współpracy na początku wakacji.

Staż zaczął się warsztatami w Shuttout w Poznaniu. Olek poznał ekipę i został wdrożony w działania social-mediów. Obecnie Aleksander zajmuje się obsługą social-mediów w sart-upie Shattout (facebook,z czasem twitter i instagram), mailingiem (wysyła newsletter cotygodniowy), od niedawna zajmuje się montażem video, User Acqusition (pozyskuje użytkowników, aby ich zaangażować w shuttout). Prowadzi rozmowy z użytkownikami, żeby pozyskiwać opinie o stronie i pomagać w razie problemu. Komunikacja i posty wyłącznie w języku angielskim. | Więcej o projekcie #Zsquad, stypendystach oraz regulaminie stypendialnym

 

Wkrótce informacje o kolejnych stażystach. Odwiedzajcie stronę szkoły.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .