II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

"DO CHMUR" - PROJEKT TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI W OLEŚNICY

do chmur"doChmur" (fb) to projekt realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Oleśnicy, który ma na celu rozwijać pasje i zainteresowania dzieci.

Pomagają im w tym Wolontariusze, którzy "zarażają ich talentem". Misją akcji jest angażowanie oleśnickiej młodzieży w pomoc młodszym kolegom. Dzięki wolontariuszom podopieczni TPD rozwijają swoją kreatywność i talenty. W pierwszej edycji projektu, w roku szkolnym 2016/2017 na zajęcia uczęszczało ponad 70 dzieci z oleśnickich podstawówek. Opiekowało się nimi 40 wolontariuszy.

W II Liceum Ogólnokształcącym:

Adrianna Fryta i Jakub Pabjan- behawiorystyka psów, Anna Mecwaldowska - język angielski, Dominika Prymas, Marta Ilków i Martyna Grucela - taniec, Gabriela Torz- rysunek, Hanna Zaleśkiewicz- śpiew, Maciej Steblecki- pływanie, Sara Sobiesińska- promocja projektu, Weronika Janiak i Żaneta Petrasz- śpiew, Wiktoria Richter i Andżelika Sobczyk- zajęcia sportowe, Zuzanna Ciosek- gitara, Victoria Chyb i Maja Ostapska- język angielski, Katarzyna Dulik - język angielski, Natalia Jezierska- śpiew.

 

Projekt jest realizowany również w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .