II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Osiągnięcia

Osiągnięcia. Szczególne miejsce w obrębie strony internetowej naszej szkoły. Przedstawiamy tu grono osób szczególnych spośród uczniów II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy. Uczniowie, którzy dzięki swojemu zangażowaniu, pasji, otwartości i wytężonej pracy reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach sportowych, otrzymali stypendia i wyróżnienia. Ujęliśmy je w czterech kategoriach:

 

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Konkursy

Zawody sportowe

Stypendia Starosty Powiatu Oleśnickiego

 

Szkoła to oczywiście uczniowie. Ale nie tylko. Są jeszcze nauczyciele, dyrekcja oraz pracownicy administracyjni. Oni także reprezentują naszą szkołę, rozwijają swoje umiejętności, szkolą się, angażują w pracę uczniów oraz osiągają wiele sukcesów, które są powodem do radości. Prezentujemy ten dorobek w kategorii:

 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .