OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

Z JAK ZASIĘG - TRZECIE SPOTKANIE Z #ZSQUADEM

z jak zasiegZa nami trzecie spotkanie z ZSQUAD. Tym razem tematem przewodnim było kolejne Z jak Zasięg. Naszymi prelegentami byli Michał Krupka, prezes Netinssoftware i Mateusz Chłodnicki, prezes Shuttout. We wspaniały sposób obaj Panowie przekazali nam informacje o tym, jak ważny jest zasięg w biznesie i jego planowaniu. Ukazali nam jasne i ciemne strony mocy internetu oraz specyfikę pracy w segmencie IT. Wskazywali na fakt, że nie należy bać się realizacji swoich marzeń i pomysłów.

Mieliśmy okazję zobaczyć film stworzony przez naszego ucznia Aleksandra Bylickiego, stażystę w spółce Shuttout, który w ukazanym obrazie opowiedział nam, jak zmieniły się jego plany na przyszłość w związku z pracą w spółce. Rozdano kolejne nagrody za najlepsze komentarze po drugim spotkaniu i rzucono kolejne wyzwanie przed czwartym wykładem, który już w nowym 2018 roku. 02 lutego w tym samym miejscu.

Gwarantowane emocje i wiedza, którą udostępniają dla Was najlepsi praktycy biznesu. Jeszcze przed świętami film z tego wydarzania. Dokumentacja zdjęciowa i filmowa z trzeciego spotkania dostępne są na stronie #zsquadu.