II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Z JAK ZASIĘG - TRZECIE SPOTKANIE Z #ZSQUADEM

z jak zasiegZa nami trzecie spotkanie z ZSQUAD. Tym razem tematem przewodnim było kolejne Z jak Zasięg. Naszymi prelegentami byli Michał Krupka, prezes Netinssoftware i Mateusz Chłodnicki, prezes Shuttout. We wspaniały sposób obaj Panowie przekazali nam informacje o tym, jak ważny jest zasięg w biznesie i jego planowaniu. Ukazali nam jasne i ciemne strony mocy internetu oraz specyfikę pracy w segmencie IT. Wskazywali na fakt, że nie należy bać się realizacji swoich marzeń i pomysłów.

Mieliśmy okazję zobaczyć film stworzony przez naszego ucznia Aleksandra Bylickiego, stażystę w spółce Shuttout, który w ukazanym obrazie opowiedział nam, jak zmieniły się jego plany na przyszłość w związku z pracą w spółce. Rozdano kolejne nagrody za najlepsze komentarze po drugim spotkaniu i rzucono kolejne wyzwanie przed czwartym wykładem, który już w nowym 2018 roku. 02 lutego w tym samym miejscu.

 

Gwarantowane emocje i wiedza, którą udostępniają dla Was najlepsi praktycy biznesu. Jeszcze przed świętami film z tego wydarzania. Dokumentacja zdjęciowa i filmowa z trzeciego spotkania dostępne są na stronie #zsquadu.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .