II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

CON NOWEGO W #ZSQUAD - PIOTR LEJA O PRACY W STARTUPIE MAGICVR

GALAXYRACEJakiś czas temu pisałem, że zostałem stażystą we wrocławskim startupie MagicVR, był to w zasadzie początek mojej wspólpracy z zespołem, w tym momencie jesteśmy, to znaczy ja oraz cały zespół, na o wiele bardziej zaawansowanym poziomie działania. | wszystko o #Zquad ZSQUAD logo

Około miesiąc temu dowiedziałem się, że własnie ja będę odpowiedzialny za marketing i dystrybucję naszej nowej gry Galaxy Race, która mimochodem jest naprawdę niesamowita, i sprawia ogromną frajdę, do tego stopnia, że gdy zobaczyłem prototyp dema, które jest obecnie dostępne do pobrania za darmo na Steam, to chodziłem i byłem naprawdę podekscytowany, a mówi to gość, który już w parę gier w swoim życiu zagrał;). Oczywiście byłem zachwycony. Marketing i dystrybucja gry tak na prawdę na cały świat, bo Steam jest właśnie platformą ogólnoświatową, jest jednak nie lada wyzwaniem.

 

Do moich obecnych zadań należy głównie zajmowanie się płatną reklamą w social mediach oraz artykułami w różnych serwisach branżowych. Poniekąd dystrybucja gier nie jest już mi obca, bo tym się wlasnie zajmowałem przez ostatnie miesiące, ale poprzednio były to tytuły testowe, które żyły tak na prawdę swoim życiem, a coś takiego, jak promocja gry, w ogóle nie istniało.

Kampania rusza w tym tygodniu, a gra ma premierę już wkrótce, więc zachęcam wszystkich graczy VR do śledzenia postępów :)

Piotr Leja, stypendysta #Zsquad

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .