OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

CON NOWEGO W #ZSQUAD - PIOTR LEJA O PRACY W STARTUPIE MAGICVR

GALAXYRACEJakiś czas temu pisałem, że zostałem stażystą we wrocławskim startupie MagicVR, był to w zasadzie początek mojej wspólpracy z zespołem, w tym momencie jesteśmy, to znaczy ja oraz cały zespół, na o wiele bardziej zaawansowanym poziomie działania. | wszystko o #Zquad ZSQUAD logo

Około miesiąc temu dowiedziałem się, że własnie ja będę odpowiedzialny za marketing i dystrybucję naszej nowej gry Galaxy Race, która mimochodem jest naprawdę niesamowita, i sprawia ogromną frajdę, do tego stopnia, że gdy zobaczyłem prototyp dema, które jest obecnie dostępne do pobrania za darmo na Steam, to chodziłem i byłem naprawdę podekscytowany, a mówi to gość, który już w parę gier w swoim życiu zagrał;). Oczywiście byłem zachwycony. Marketing i dystrybucja gry tak na prawdę na cały świat, bo Steam jest właśnie platformą ogólnoświatową, jest jednak nie lada wyzwaniem.

Do moich obecnych zadań należy głównie zajmowanie się płatną reklamą w social mediach oraz artykułami w różnych serwisach branżowych. Poniekąd dystrybucja gier nie jest już mi obca, bo tym się wlasnie zajmowałem przez ostatnie miesiące, ale poprzednio były to tytuły testowe, które żyły tak na prawdę swoim życiem, a coś takiego, jak promocja gry, w ogóle nie istniało.

Kampania rusza w tym tygodniu, a gra ma premierę już wkrótce, więc zachęcam wszystkich graczy VR do śledzenia postępów :)

Piotr Leja, stypendysta #Zsquad