OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie  dolacz do nas3
materiał informacyjny
dla rodziców
film promocyjny
II LO w Oleśnicy
materiał informacyjny
dla uczniów
nauczyciele Dwójki zachęcają:
"Dołącz do nas!"

.

Z JAK ZARABIANIE - CZWARTY WYKŁAD MOTYWACYJNY #ZSQUADU | KONKURS NA STARTUP

ZZARABIANIEDnia 2 lutego 2018 roku w Sali widowiskowej BiFK w Oleśnicy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w czwartym wykładzie motywacyjnym w ramach programu edukacyjnego "ZSQUAD – Szkolny Akcelerator Sukcesu w Biznesie". Tym razem prelegentami byli Pan Krzysztof Cichecki i Pan Mariusz Muszyński.

Na trzech pierwszych spotkaniach poruszane były fundamentalne dla udanego biznesu zagadnienia zaangażowania, roli zespołu i zasięgu w prowadzeniu firmy. Tematem ostatniego wykładu było Z jak zarabianie. Mieliśmy okazję usłyszeć od absolutnuch fachowców i profesjonalistów, jak podchodzić odpowiedzialnie do pieniędzy, jak mądrze oszczędzać, inwestować i czerpać z tego korzyści, a przy tym nie doprowadzić do utraty zysków, które wypracowaliśmy. camera

Obaj panowie, bazując na swoim bogatym biznesowym doświadczeniu, opowiedzieli, co należy robić, aby osiągnąć sukces i zrobić karierę w przyszłym biznesie, a także umieć sprostać realnym wyzwaniom stojącym na rynku pracy, z którymi w przyszłości zmierzyć będą musieli się wszyscy adepci sztuki prowadzenie własnej firmy.

Został również rozstrzygnięty konkurs „Jak zarobię swój pierwszy milion to.......".

Ponadto, zgodnie z obietnicami złożonymi w chwili powołania do życia Akceleratora, ogłoszony został konkurs na startup. Zakłada on wsparcie ucznia lub grupy uczniów, którzy mają pomysł na biznes, znaczną kwotą, która umożliwi realizację pomysłu.

fot. Aleksander Bylicki