II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

PROJEKT #ZSQUAD - EDYCJA 2018/2019 | PROGRAM STYPENDIALNY, STAŻE

ZSQUAD logoDrodzy uczniowie II LO. Szkoła to nie tylko godziny spędzone w ławkach szkolnych czy na zmaganiach z zadaniami domowymi. Szkoła to również miejsce, które ma wspierać waszą kreatywność i pomagać w rozwijaniu pasji. Właśnie po to w zeszłym roku zainaugurowaliśmy w naszej szkole innowacyjny i zakrojony na ogromną skalę projekt #Zsquad „Nowe technologie – nowe możliwości". (wszystko o projekcie oraz wydarzeniach związanych z projektem w roku szkolnym 2017/2018)

Każdy projekt, żeby mógł się rozwijać, musi ewoluować. My dokonaliśmy oceny tego, co działo się w ramach projektu w całym zeszłym roku. W bieżącym roku szkolnym chcemy Wam zaproponować ulepszoną i bogatszą o doświadczenia ubiegłoroczne wersję #Zsquadu.

8 października zapraszamy uczniów klas 1 i 2 do sali widowiskowej BiFK w Oleśnicy na #Zsquadowe spotkanie. Przedstawimy jeszcze raz założenia i plany projektu na ten rok.

Wszystkich uczniów klas 1 i 2 zachęcamy również do uczestnictwa w programie stypendialnym.

 

Od października do końca kwietnia będziecie mieć możliwość zaangażowania się i realizacji pasji w szkole i poza nią. Dla wszystkich wytrwałych przygotowaliśmy wartościowe Stypendia #Zsquad w wysokości 500 zł wypłacanych przez 12 miesięcy oraz wakacyjne staże w spółkach z branży nowych technologii (szczegółowy regulamin programu stypendialnego #Zsquad).

Wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o Stypendium #Zsquad zapraszamy serdecznie 4 października (czwartek) o godzinie 14.10 do auli szkolnej (sala 33) na spotkanie informacyjne oraz po odbiór Indeksów Stypendysty #Zsquadu. W razie wszelkich ewentualnych pytań prosimy kontaktować się z nauczycielami – opiekunami #Zsquadu (p. Marta Wójcik, p. Adam Wójcik, p. Anna Połeć-Dziemieszonek, p. Maciej Swędzioł).

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .