II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

[Aby zapoznać się ze szczegółami oferty należy kliknąć tryb pełnoekranowy]

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

OFERTA EDUKACYJNA II LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 oferta IILO 2021 2022 deck  filmik promocyjny 2020 deck2  oferta IILO 2021 2022 deck uczniowie dolacz do nas3 

materiał informacyjny -

dla rodziców

 film promocyjny

II LO w Oleśnicy

materiał informacyjny -

dla uczniów

nauczyciele Dwójki zachęcają:

Dołącz do nas!

JUŻ ZAKWITŁY KASZTANY

matura20214 maja 2021roku to dla tegorocznych maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego data szczególna. Jeszcze w okresie trwania pandemii COVID - 19 przystąpili oni do zdawania pierwszego z kilku egzaminów maturalnych.

Punktualnie o godzinie 9.00 otrzymali arkusze z języka polskiego, w tym roku składającego się z dwóch części. Nie znamy jeszcze tematów wypracowań pisanych na podstawie lektur, ale liczymy, że zaskoczenia nie będzie...

Maturzyści - trzymamy za Was kciuki i życzymy połamania piór!

 

Więcej…

WAŻNE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW

ckeWszystkich tegorocznych maturzystów prosimy o zapoznanie się z niniejszymi dokumentami oraz procedurami obowiązujacymi na tegorocznym egzaminie maturalnym:

A. procedura maturalna B. harmonogram matur C. komunikat_przybory na maturze D. komunikat_egzamin z informatyki E. procedura COVID-19

WYNIKI KONKURSU TŁUMACZENIOWEGO TRANSLATION GEEK

translation geekPrzez kilka wiosennych tygodni grupa uczniów naszej szkoły zmagała się z zadaniami tłumaczeniowymi przygotowanymi przez nauczycieli jęz. angielskiego: p. Katarzynę Jaworską-Dawidziuk, p. Annę Lisiecką i p. Tomasza Stępnia.

Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności przekładając fragmenty opowiadań, artykułów prasowych, recenzji, a nawet horoskopów. Dwa pierwsze etapy pozwoliły wyłonić trójkę najlepszych tłumaczy, którzy spotkali się w szkole na wielkim finale.

Najlepsza okazała się Roksana Fiołka z 2A, drugie miejsce zajął Miłosz Ostrowski z 2B, a trzecie – Maksymilian Słota z 3B. Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkich chętnych zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.

 

Więcej…
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .