+48 71 314 22 22

  32. FINAŁ WOŚP W II LO ROZLICZONY!

  Tegoroczna zbiórka obfitowała w kilka wydarzeń i, jak co roku, mogliśmy liczyć na całą społeczność szkolną, a w szczególności naszych cudownych szkolnych wolontariuszy, dzięki którym mogliśmy wspomóc tegoroczny finał.

  W ciągu tygodnia grupa uczniów z 3 b (Lena, Mikołaj, Amelka, Wiktoria i Jakub) przygotowała Wam przepyszne tosty, w sumie za 939 zł!

  Natomiast podczas piątkowego wydarzenia WOŚP, kiedy to przygotowaliśmy dla Was Książkę w Ciemno (672 zł), pyyyyyszne ciacho (653 zł), fanty (305 zł) i licytację (1892 zł), zebraliśmy w sumie 5397,67 zł!!!!!! Z czego 4048,67 zł do puszki, a 1349 zł do e-skarbonki.

  Największym powodzeniem cieszyły się Gęsi – wielkie Dziękujemy mamie Weroniki z kl 3d! Ponadto, niespodzianki od nauczycieli zostały zlicytowane niespodziewanie wysoko 😉

  Osobne podziękowania należą się Konradowi z 3b, który czuwał nad całym przedsięwzięciem pod kątem tworzenia plakatów i relacji bez względu na porę dnia 🙂

  Jeszcze raz zatem WIELKIE DZIĘKUJĘ zaangażowanym rodzicom, nauczycielom i wszystkim uczniom, ale w szczególności wolontariuszom II LO — jesteście WIELCY!!!

  Do zobaczenia w następnym roku!
  Katarzyna Dawidziuk

  Obejrzyj relację wideo z tego wydarzenia:


  Zapraszamy również na nasz kanał YouTube po więcej materiałów!

  Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia:


  Użyj widocznego przycisku…