BRĄZOWY MEDAL AMELII ANTONIAK W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KOSZYKÓWCE
Uczennica naszej szkoły Amelia Antoniak z klasy 3e została powołana do kadry Polski U 21 w koszykówce osób niesłyszących. W dniach 15 – 13 czerwca uczestniczyła w Mistrzostwach Świata Niesłyszących w Lublinie, gdzie wraz z drużyną wywalczyła brązowy medal!
Serdecznie gratulujemy!