+48 71 314 22 22
    Olimpiada ZUS 2023

    PIĄTE MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM ETAPIE OLIMPIADY „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”    Kamila Bilska (3c), Roksana Łucka (3d) i Michał Kwiecień (3c), jako zespół zajęli V miejsce na etapie wojewódzkim Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Od zwycięstwa dzielił ich tylko krok, a właściwie 1 punkt i ułamki sekund. Wcześniej, w listopadzie 2022 roku, na etapie szkolnym indywidualnie osiągnęli najwyższe wyniki spośród prawie 40 uczennic i uczniów II LO.

    Olimpiada była poprzedzona udziałem klas trzecich w projekcie „Lekcje z ZUS”, w ramach niego, na przełomie października i listopada 2022, roku pani Magdalena Karamon, reprezentująca oleśnicki Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a jednocześnie nasza absolwentka, przeprowadziła dla każdej klasy cykl czterech lekcji o ubezpieczeniach społecznych. {nomultithumb}

    Kamilo, Roksano i Michale, gratulujemy Wam bardzo wysokiego wyniku. Dziękujemy za pracę, którą włożyliście w przygotowanie się do Olimpiady i życzymy kolejnych sukcesów.