+48 71 314 22 22

  SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA OLEŚNICY

  W dniu 16 listopada 2023 r. w oleśnickim ratuszu odbyła się Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy. Podczas sesji nastąpiło wręczenie nowym radnym dyplomów i włączenie w grono radnych MRM. Jednym z głównych punktów sesji było wybieranie nowego przewodniczącego. Z dumą możemy ogłosić, że Magdalena Żołyńska z naszego liceum, została wybrana na to prestiżowe stanowisko.

  Magda zyskała zaufanie kolegów i koleżanek, zdobywając głosy większości podczas wyborów. Jej zaangażowanie społeczne umiejętności, pasje oraz zdolności przywódcze, które zyskała, będąc przewodniczącą SU w ubiegłym roku szkolnym, z pewnością będą wartością dodaną dla Młodzieżowej Rady Miasta.

  Oprócz Magdaleny Żołyńskiej, w prezydium na funkcji sekretarza umiejscowiła się Marcelina Szerenos — Gratulujemy! Warto również wspomnieć, że poza Magdą i Marceliną, naszą szkołę reprezentują: Adrianna Kurzyńska i Amelia Marynowicz. Opiekunem reprezentacji szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta jest p. Małgorzata Wojtczak.

  Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Młodzieżowej Rady Miasta oraz podejmowanych przez nich działań, zapraszamy do odwiedzenia podstrony:

  Tam, znajduje się link do profilu MRM na Facebooku, gdzie zobaczycie aktualności, informacje o planowanych projektach oraz wiele innych ciekawych treści.

  Podczas sesji oprócz reprezentacji i opiekuna MRM obecni byli: Oskar Bogusławski z klasy 3 c — przewodniczący SU w bieżącym roku szkolnym, Mateusz Okoń z klasy 2 d — zastępca przewodniczącego oraz Rafał Bardo, Jakub Gajewski i Konrad Wiśniewski z klasy 3 b.

  Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy im owocnej pracy oraz wielu sukcesów podczas pełnienia funkcji w Młodzieżowej Radzie Miasta Oleśnicy!