✍️ HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO 🎓
    wtorek, 7 maja 2024 – godz. 9:00: język polski — pp
    środa, 8 maja 2024 – godz. 9:00: matematyka — pp

SUKCESY W FINALE DOLNOŚLĄSKIM LIGI LA W ZGORZELCU!

Brązowe medale dla dziewcząt i 5 miejsce dla chłopców w Finale Dolnośląskim Ligi LA!

23 kwietnia w Zgorzelcu ponownie spotkali się lekkoatleci szkół ponadpodstawowych na Lidze LA. Zawody rozgrywane były w blokach: biegi krótkie, biegi średnie, skoki i rzuty. O wyniku końcowym stanowiły rezultaty wszystkich startujących. Nasze reprezentacje spisały się znakomicie, dziewczyny wywalczyły brązowe medale i stanęły na najniższym stopniu podium, pokonując kilkanaście innych drużyn. Panowie uplasowali się na 5 miejscu na Dolnym Śląsku, wśród prawie 20 zespołów.

Wiktoria Sadowska i Julia Huryn w biegu na 200 m zajęły 1 i 2 miejsce, Maja Wodnicka uplasowała się na 1 w biegu na 800 m, Julia Warzecha na 3 w biegu na 400 m. Wśród panów drugi wynik w skoku w dal uzyskał Paweł Szymański, Mateusz Okoń był pierwszy na 800 m, Dawid Kułek drugi na 1500 m, a Maciej Raburski trzeci na 400 m.

Świetnie pobiegła nasza żeńska sztafeta 4 x 100 m, wygrywając swoją serię. Wszystkie zawodniczki i zawodnicy zaprezentowali się dobrze, co wpłynęło końcowy sukces. Wielkie podziękowania dla p. Marty Paździor, która wspomogła w opiece nad uczniami p. Agnieszkę Jezierską.

Skład: Julia Warzecha, Aleksandra Baran, Maja Wodnicka, Julia Huryn, Natalia Tracz, Wiktoria Furmanowska, Milena Idczak, Oliwia Wasilewicz, Julia Izydorczyk, Maja Kołodyńska, Patrycja Kowalska, Nikoletta Rządczyk i Wiktoria Sadowska oraz Mateusz Lenartowicz, Bartosz Rojek, Dawid Kułek, Bartosz Czech, Mateusz Okoń, Kacper Pilak, Aleksander Dębski, Szymon Deszcz, Michał Jezierski, Bartosz Stojanowski, Maciej Raburski, Igor Pilarczyk, Paweł Szymański, Piotr Zaskórski i Paweł Zdanowicz.