WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE NA UNIWERSYTECIE SWPS
Uczniowie II LO zainteresowani zagadnieniami z zakresu psychologii i nauk społecznych udali się na warsztaty na SWPS we Wrocławiu.
Tematyka zajęć obejmowała kreatywność, asertywność, podejmowanie decyzji oraz wyznaczanie celów. Była to ciekawa forma poszerzania naszej wiedzy w tym zakresie. Warsztaty zorganizowała Pani I. Bartczak, a opiekę sprawowały: E Jezierska i A. Jezierska.